Head külaseltsi liikmed, piirkonna elanikud ja suvehiidlased!

3. maist hakati vaikselt piiranguid vähendama ja usume, et elu hakkab jälle normaalsemaks muutuma. Et ka meie iga-aastane talgupäev päris pidamata ei jääks, siis teen ettepaneku saada Valgu seltsimaja juures kokku laupäeval, 15. mail kell 10
Peamiseks ja kõige olulisemaks talgutööks on seltsimaja esiste kõnniteede uuendamine – materjali toob ja töid juhendab Gert Sülla (eriti on siin vaja meeste töökäsi!). Lisaks seltsimaja akende pesu ja ümbruse korrastamine, et 28. mail väärikalt vastu võtta ja võõrustada Eesti Aasta küla 2021 konkursikomisjoni eesotsas Jüri Ratasega.
Kellel vähegi võimalik talgutele tulla, palun andke endast mulle märku, et oskaksin talgusuppi kogust arvestada ja kohvi-tee kõrvale magusat ampsu tellida 😊. Talgutööde kõrval saame rääkida ka sellest, kuidas kõrget komisjoni 28. mai õhtul alates kella 18.30 vastu võtame ja mida neile näitame.
Võimalusel võta talgule tulles kaasa ka mõni tööriist (reha, labidas)
PS: kui juhtute lähinädalatel nägema, et külades Joosep Niit pildistab, filmib või lennutab drooni, siis teeb ta seda külaseltsi palvel, et 20. maiks valmis saada meie külade piirkonna Aasta küla videoklipp.
Väike fotomeenutus 2019. aasta talgupäevalt – remondijärgne koristus ja seltsimaja ümbruse korrastamine
Categories: Uudised